Експрес процедури – миттєвий гарантований результат!

Експрес процедури – миттєвий гарантований результат! До Новорічних св’ят залишилося декілька днів – час швидкоплинний, а Ви так і не змогли приділити увагу собі, але так хочеться виглядати бездоганно.

Центр «Фігура – Естетика» із впевненістю стверджує – це можливо! Один візит – і Ви виглядаєте « на всі 100»

Лікар косметолог створить для Вас індивідуальну процедуру яка гарантує вражаючий миттєвий ефект. Шкіра щодня змінюється відповідно до віку,сезону, екології та іншого… Арсенал сучасної естетичної медицини має багато різних варіантів експрес процедур які являються втіленням творчості та професіоналізму для косметолога та бездоганним результатом в бажаний термін для клієнта.

Незважаючи на короткий термін/30-40 хвилин/, процедура включає в себе всі етапи догляду: очищення, спеціалізований догляд по проблемі, зволоження і захист, в результаті чого досягається видимий ефект. Для досягнення швидкого результату використовуються спеціальні препарати розроблені для проведення експрес методик, вони відрізняються особливим чином підібраними активними компонентами, що дають миттєвий ефект. За рахунок універсальності та ефективності препаратів за короткий час можна провести повноцінну результативну процедуру з пролонгованим ефектом, ці процедури можуть проводитись як одноразово так і курсом.

Експрес процедури діляться на 2 види.

Перший вид – одноразові/1 процедура/ це ті, що проводяться не курсом, актуальні перед діловою зустріччю, банкетом, св’ятом… « ПРОЦЕДУРА НА ВИХІД». Її завдання – свіжість шкіри, ліфтинг, зменшення набряків, загальний тонус, швидке заспокоєння почервоніння або лущення, зволоження шкіри, вирішення особливих проблем вашої шкіри – ВАШ експрес порятунок.

Другий вид – підтримуючі/1 процедура або короткий курс, терміном 5-20 днів/ направлені на вирішення конкретних проблем/ зморшки, ліфтинг, себорея, пігментація, купероз, гіперкератоз, обезводнення шкіри та інше…/, для обережних клієнтів з жорстким графіком, що завчасно подбали або мали можливість спланувати підготовку до відповідальної дати або св’ят.

Найактуальніші експрес процедури.

Професійний догляд відповідно до типу шкіри та проблеми, що потрібно вирішувати. Шкіра з дуже близько розташованими судинами – антікуперозні процедури для зменшення почервоніння – програми для чутливої шкіри… Сухість шкіри/ з можливим лущенням/- зволоження, маски з гіалуроновою кислотою, процедура «Глобальне живлення», «Глобальне зволоження»… Жирна шкіра – поро звужуючі, підсушуючі, матуючі… При появі ознак старіння, процедури з ліфтинговим ефектом, альгінатні та колагенові маски… Безін’єкційна біоревіталізація – методика введення в шкіру активних препаратів низькомолекулярної гіалуронової кислоти без застосування ін’єкцій для миттєвого ліфтинг ефекту, омолодження та зменшення мілких та глибоких зморщок. Ензимні пілінги /працюють на основі спеціальних ферментів –ензимів/, надзвичайно ефективні, можна проводити протягом всього року, мають ніжну мяку дію, актуальні навіть для клієнтів із смуглою шкірою тоді як хімічний пілінг їм протипоказаний. Вони можуть застосовуватися також як регулярна процедура.

Неінвазивна карбоксітерапія – надзвичайно багатофункціональна процедура з МИТТЄВИМ ефектом, що базується на лікувальних властивостях вуглекислого газу СО 2, завдяки його

особливій здатності швидкого проникнення в шкіру. Це відновлення механізму оновлення, дихання та очищення шкіри, з середини. Актуальна як моно процедура, так і в комплексі з іншими процедурами для підсилення або пролонгації їх дії. Безін’єкційна мезотерапія – ультразвукове введення надзвичайно активних концентратів та ампульних препаратів для вирішення широкого спектру проблем.

А також процедури / коротким курсом або терміном/. Поверхневі пілінги, контурна пластика. Процедери для обличчя та тіла – апаратні та мануальні лімфодренажні масажі, ін’єкційна мезотерапія.

Але не варто експрес процедури сприймати як альтернативу стандартному салонному догляду, ці процедури направлені на миттєвий результат, а краса шкіри це постійна турбота про неї!

Крім того В Центрі «Фігура – Естетика» є класичний,кислотний та апаратний педикюр /з основами подології/. Класичний, апаратний та гарячий манікюр, парафінотерапія, нарощування нігтів , гель-лак. Ваш образ не буде довершений без ідеального манікюру, а Ваша хода стане легкою після бездоганного/ за потреби лікувального/ педикюру. А гель-лак подарує Вам на всі Новорічні св’ята впевненість в вашому покритті нігтів, сформовані та пофарбовані за вашим смаком брови та повіки додадуть виразності вашому погляду, з макіяжем чи без і скоротять час макіяжу коли його так не вистачає…

Час та краса швидкоплинні, та з Центром «Фігура-Естетика» Ви досягнете гармонії, встигнете за часом та збережете свою красу.

Ми зробимо Вас такою якою Ви хочете бути!

[]
1 Step 1
КОНСУЛЬТАЦИЯ
Имяyour full name
Мобильныйyour full name
Комментарийmore details
0 /
Previous
Next